Dienas Bizness

 • 28 otrdiena,
  marts

  Gunta, Ginta, Gunda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8640

  USD: 1.0889

Ekonomika

Rīgas sabiedriskajā transportā darbojas mafija  19

Mafija. Ar šādu vārdu kāds pieredzējis pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) darbinieks laikrakstam Diena raksturojis notikumus Rīgas sabiedriskajā transportā.

RS atzīst, ka ir kontrolieri, kas vienojas ar šoferiem par piecīti, un bezbiļetniekus nepārbauda, šodien, 19.oktobrī, vēsta laikraksts Diena.

Mafija. Ar šādu vārdu kāds pieredzējis pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) darbinieks Dienai raksturojis konkrētu šoferu un kontrolieru savstarpējo sadarbību. Pēc viņa stāstītā, tas notiek tā — šoferis iedod kontrolierim piecīti, lai "piever acis", ka viņš neizsniedz biļetes vai uz ko citu.

"Bezbiļetnieki un šoferis - blēdis izsprūk cauri sveikā, līdz ar to izslīd arī naudiņa, kas varētu ieripot RS kasē. Iespējams, daudz šādas garām "krītošas naudiņas" neliktu domāt par sabiedriskā transporta maksas paaugstināšanu. RS kontroles dienests atzīst, ka ir informēts par šādu situāciju, bet apgalvo, ka pierādīt neko nevarot, vienīgi var mēģināt, mainot darba grafikus, izjaukt sazvērnieciskos pārus," informē Diena.

Kontroles dienests apstiprinājis šo informāciju, un tā vadītājs Modris Jaunups (JL) atklājis, ka viņam esot aizdomas par 12 šādiem darbiniekiem, kas sadarbojoties ar šoferiem.

Reklāma