Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Rīgas sanitārā transporta autobāze varēs iegūt pašvaldībai piederošās Ceļu pārvaldes akcijas  1

Konkurences padome (KP) nolēmusi atļaut a/s Rīgas sanitārā transporta autobāze iegādāties Rīgas domei piederošos 88,73% a/s Ceļu pārvalde akciju. Darījums īstenots izsoles ceļā, liecina informācija padomes mājaslapā.

KP secinājusi, ka apvienošanās rezultātā netiek ietekmēta tirgus struktūra, neizveidojas vai nenostiprinās dominējošais stāvoklis un netiek samazināta konkurence tirgos, kuros darbojas apvienošanās dalībnieki.

Saistītie raksti

Lēmumā KP skaidro, ka apvienošanās dalībnieku darbības virzieni nepārklājas un viena uzņēmuma sniegtie pakalpojumi nav aizvietojami ar otra sniegtajiem. Tāpat a/s Rīgas sanitārā transporta autobāze un tās saistīto uzņēmumu darbības jomas nav vertikāli saistītas ar Ceļu pārvaldes un tās saistīto uzņēmumu darbības jomām, un to pakalpojumi un preces nav savstarpēji papildinošas.

DB jau rakstīja, ka Ceļu pārvaldes kontrolpaketi a/s Rīgas Sanitārā transporta autobāze iegādājās par 6,2 milj. Ls.Jāmin, ka pircēja piedāvātā cena par 100 tūkst. latu pārsniedza apstiprināto pārdošanas cenu. Akciju pārdošanas procesu organizēja Magnusson kopā ar korporatīvo finanšu konsultantiem SIA Behrens.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  10

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma