Konkurences padome (KP) nolēmusi atļaut a/s Rīgas sanitārā transporta autobāze iegādāties Rīgas domei piederošos 88,73% a/s Ceļu pārvalde akciju. Darījums īstenots izsoles ceļā, liecina informācija padomes mājaslapā.

KP secinājusi, ka apvienošanās rezultātā netiek ietekmēta tirgus struktūra, neizveidojas vai nenostiprinās dominējošais stāvoklis un netiek samazināta konkurence tirgos, kuros darbojas apvienošanās dalībnieki.

Lēmumā KP skaidro, ka apvienošanās dalībnieku darbības virzieni nepārklājas un viena uzņēmuma sniegtie pakalpojumi nav aizvietojami ar otra sniegtajiem. Tāpat a/s Rīgas sanitārā transporta autobāze un tās saistīto uzņēmumu darbības jomas nav vertikāli saistītas ar Ceļu pārvaldes un tās saistīto uzņēmumu darbības jomām, un to pakalpojumi un preces nav savstarpēji papildinošas.

DB jau rakstīja, ka Ceļu pārvaldes kontrolpaketi a/s Rīgas Sanitārā transporta autobāze iegādājās par 6,2 milj. Ls.Jāmin, ka pircēja piedāvātā cena par 100 tūkst. latu pārsniedza apstiprināto pārdošanas cenu. Akciju pārdošanas procesu organizēja Magnusson kopā ar korporatīvo finanšu konsultantiem SIA Behrens.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra