Rīgas satiksme aicina savlaicīgi pieteikties Rīdzinieka kartes izgatavošanai vai izņemt jau iepriekš noformētās Rīdzinieka kartes. No 1.jūlija paplašinās priekšrocības Rīdzinieka kartes īpašniekiem gan sabiedriskajā transportā, gan autostāvvietās, gan Rīgas pašvaldības iestāžu un tās sadarbības partneru piedāvājumiem. Lai šīs priekšrocības izmantotu, klientam ir jābūt derīgai Rīdzinieka kartei.

Rīdzinieka kartei var pieteikties elektroniski (šeit, autentificējoties caur internetbanku) un to izņemt kādā no Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem vai arī to uzreiz var noformēt un saņemt klientu centrā (adreses un darba laikus skatīt šeit). Vizītei klientu centrā var pieteikties iepriekš pa bezmaksas tālruni 80001919 vai elektroniski šeit.

-Rīdzinieka karti var saņemt Rīgā deklarētās personas vai personas, kurām ir īpašums Rīgā.
-Piesakoties Rīdzinieka kartei, jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte) vai autovadītāja apliecība.
-Pirmreizējā izsniegšana ir bezmaksas, atkārtota Rīdzinieka kartes izgatavošana nozaudēšanas gadījumā maksā 2.85 EUR.
-Ja personai jau ir personalizētais e-talons, to var samainīt klientu centrā pret Rīdzinieka karti bez maksas.

Kādas priekšrocības sagaida Rīdzinieka kartes īpašniekus no 2016.gada 1.jūlija?
-Laika biļete, kas maksās 1,15 eiro par braucienu un būs derīga vienu stundu. Brīvdienām šī biļete maksās 60 centus.
-Piecu dienu biļete, kas izmantojama 15 dienu laikā – biļete ir spēkā jebkuras piecas dienas 15 dienu laikā – to var lietot gan piecas dienas pēc kārtas, gan jebkādā citā secībā.
- 20% atlaide pašvaldības autostāvvietās B, C un D zonās.
-Dažādas atlaides Rīgas pašvaldības iestādēs vai to sadarbības partneru piedāvātajiem pakalpojumiem.

No 2013.gada nogales Rīgā deklarētām personām vai tām personām, kurām Rīgā ir īpašums, ir iespēja noformēt Rīdzinieka karti. Līdz šim noformētas vairāk nekā 340 000 Rīdzinieka kartes.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra