Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Rīgas satiksme atlaidīs 175 darbiniekus  8

Uzņēmuma Rīgas satiksme restrukturizācijas rezultātā plānota štata vietu samazināšana, kuras rezultātā tiks atlaisti 175 cilvēki, to skaitā arī vidējā vadības līmeņa darbinieki. Tā laikrakstam Neatkarīgā Rīta Avīze norāda SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

Viņš skaidro, ka tie, kuri zaudēs darbu, saņems kompensācijas 90% apmērā no pēdējā gada vidējās mēneša izpeļņas, kā to paredz likums. Rīgas satiksme darbiniekiem ir noslēgts arī kolektīvais līgums, kurš paredz lielākas atlaišanas kompensācijas, taču, kā skaidro L. Bemhens, līdz ar Ministru kabineta lēmumu vairākās sadaļās kolektīvais līgums nav spēkā līdz 2011. gadam, tādējādi uzņēmumam neesot tiesību izmaksāt papildu atlaišanas pabalstus.

L. Bemhens uzsver, ka jau kopš 2008. gada otrās puses uzņēmumā notikusi pakāpeniska darbinieku skaita samazināšana, kas īstenota saistībā ar darba apjoma samazināšanos.

Saistītie raksti

Ieteikumus Rīgas satiksmei sniedz audita kompānija PricewaterhouseCoopers, kas veikusi pilnu uzņēmuma pārskatu un tagad palīdzēs Rīgas satiksmei ik gadu ietaupīt 1,2 miljonus latu.

Patlaban vidējā darba alga Rīgas satiksmē pirms nodokļu nomaksas ir 513,83 lati. Pēdējo gadu laikā atalgojums uzņēmumā samazinājies par 23%.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma