Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Leons Bemhens

Kristaps Kalns, Dienas Mediji

Rīgas satiksme ieekonomēs vismaz 1,2 miljonus  10

1. novembris ir datums, kurā oficiāli tiek pabeigta Rīgas pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme restrukturizācija, kas pamatota uz auditorkompānijas PricewaterhouseCoopers sniegto atzinumu šā gada jūnijā.

SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens laikrakstam Neatkarīgā stāstījis: «Mums ir izdevies ieviest dzīvē visus auditoru ieteikumus, un rezultātā tiešām izdevumi būs zemāki vismaz par 1,2 miljoniem latu katru turpmāko gadu. Faktiskās prognozes liecina, ka ekonomija būs vēl lielāka. Jau šogad, pakāpeniski ieviešot pārmaiņas, mūsu izdevumi ir samazinājušies. Precīzu ciparu, cik tieši šogad esam ieekonomējuši, varēsim pateikt tikai pēc šā gada darbības rezultātu apkopošanas.»

Uz jautājumu: «Ko visvairāk skāra pārmaiņas?» Rīgas satiksme valdes priekšsēdētājs atbildējis: «Manuprāt, pārmaiņas visasāk izjuta tieši uzņēmuma administrācija - pilnībā ir mainīts vadības modelis, un tagad trīspadsmit manu vietnieku/struktūru direktoru vietā ir palikuši tikai seši šāda ranga amati. Likumsakarīgi, ka samazinātas arī ar šo amata vietu darbības nodrošināšanu saistītās štata vietas.»

L. Bemhens laikrakstam akcentē, ka sabiedriskā transporta vadītāji, kuri veic tiešo pasažieru pārvadāšanu, no darba atbrīvoti netiek. Skatoties pēc sadalījuma starp administratīvajiem darbiniekiem un strādniekiem - apmēram 50% no atbrīvotajiem esot administratīvie darbinieki, pārējie - apkalpojošo dienestu darbinieki.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma