Dienas Bizness

 • 9 piektdiena,
  decembris

  Tabita, Sarmīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8500

  USD: 1.0762

Ražošana

Rīgas satiksme no pašvaldības lūdz papildu līdzekļus  11

Pašvaldības uzņēmums Rīgas satiksme no domes budžeta lūdz papildus dotāciju 600 tūkst. latu apmērā sabiedriskā transporta nodrošināšanai degvielas cenu pieauguma dēļ, ziņo Diena.lv.

«Ņemot vērā pašreizējo un prognozēto tendenci turpmākajam cenu kāpumam degvielai un to, ka 2010.gada budžetā izdevumi degvielai aprēķināti par pamatu ņemot degvielas cenas 2009.gada nogalē, Rīgas satiksmei ir nepieciešams veikt grozījumus 2010. gada budžetā, paredzot papildu finansējumu,» vēstulē domniekiem skaidro uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

Saistītie raksti

Viņš norāda, ka pat pieņemot, ka iepirkumu cena degvielai saglabāsies pašreizējā līmenī – 0,575 Ls litrā bez PVN – šogad papildus finansējums degvielai būs nepieciešams 665 tūkst. Ls apmērā.

Jāatgādina, ka dome šim gadam Rīgas satiskmei jau piešķīrusi 45 milj. Ls, kas bija mazāk nekā uzņēmums prasīja, tādēļ uzņēmuma budžets tika apstiprināts ar 3,6 milj. lielu iztrūkumu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma