Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Rīgas satiksme no pašvaldības lūdz papildu līdzekļus  11

Pašvaldības uzņēmums Rīgas satiksme no domes budžeta lūdz papildus dotāciju 600 tūkst. latu apmērā sabiedriskā transporta nodrošināšanai degvielas cenu pieauguma dēļ, ziņo Diena.lv.

«Ņemot vērā pašreizējo un prognozēto tendenci turpmākajam cenu kāpumam degvielai un to, ka 2010.gada budžetā izdevumi degvielai aprēķināti par pamatu ņemot degvielas cenas 2009.gada nogalē, Rīgas satiksmei ir nepieciešams veikt grozījumus 2010. gada budžetā, paredzot papildu finansējumu,» vēstulē domniekiem skaidro uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

Viņš norāda, ka pat pieņemot, ka iepirkumu cena degvielai saglabāsies pašreizējā līmenī – 0,575 Ls litrā bez PVN – šogad papildus finansējums degvielai būs nepieciešams 665 tūkst. Ls apmērā.

Jāatgādina, ka dome šim gadam Rīgas satiskmei jau piešķīrusi 45 milj. Ls, kas bija mazāk nekā uzņēmums prasīja, tādēļ uzņēmuma budžets tika apstiprināts ar 3,6 milj. lielu iztrūkumu.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma