Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Rīgas satiksme piekāpjas

Šodien RP SIA Rīgas satiksme valde Rīgas pilsētas sabiedrisko pakalpojumu regulatoram (Regulators) iesniedza papildu aprēķinus tarifa projektam, kas paredz noteikt sabiedriskā transporta tarifu mazākā apmērā nekā plānots iepriekš, biznesa portālu Db.lv informēja uzņēmuma pārstāvis Oskars Fīrmanis.

Ņemot vērā Regulatora prasības tarifa aprēķina kārtībā, RP SIA Rīgas satiksme veica papildu aprēķinus, iesaldējot investīciju projektus 8,8 milj. latu apmērā (sabiedriskā transporta ritošā sastāva nomaiņa un renovācija, infrastruktūras objektu rekonstrukcijas darbi u.c.), lai sabiedriskā transporta tarifs tiktu noteikts Ls 0,30 apmērā. Saskaņā ar Regulatora norādījumiem, uzņēmums veica papildu aprēķinus amortizācijas atskaitījumiem un pārskatīja grāmatvedisko peļņu, kuru bija paredzēts novirzīt iepriekšējo gadu uzņēmuma zaudējumu segšanai, kā arī sabiedriskā transporta attīstībai.

RP SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens: „Pamatojoties uz Regulatora prasībām, esam veikuši nepieciešamos papildu aprēķinus. Mēs apzināmies, ka tie rada zināmas problēmas uzņēmumam, taču tas nedrīkst ietekmēt mūsu pasažierus un to pārvietošanās iespējas ar sabiedrisko transportu. Tādēļ arī esam iesnieguši papildu aprēķinus, lai sabiedriskā transporta tarifs tiktu noteikts Ls 0,30 apmērā.”

Komentāri

Reklāma