Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Rīgas Satiksme saņem otro zemās grīdas tramvaju  4

Uzņēmums Rīgas Satiksme saņēmis otro zemās grīdas tramvaju. Tas Rīgā ieradies nedaudz ātrāk, jo bija paredzēts, ka nākamos trīs tramvajus uzņēmums saņems septembrī, tādējādi gaidāms, ka nākamajā mēnesī Rīgā ieradīsies vēl divi jaunie tramvaji, Db.lv norādīja SIA Rīgas satiksme preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš norāda, ka pēc šogad martā saņemtā pirmā zemās grīdas tramvaja trīs tramvajus bija paredzēts saņemt septembrī, no kuriem viens piegādāts nedaudz agrāk. Turpmāk plānots saņemt pa četriem tramvajiem katru mēnesi līdz nākamā gada janvārim, kad visiem 20 jaunajiem zemās grīdas tramvajiem vajadzētu būt piegādātiem, skaidro V. Zaķis.

Saskaņā ar līgumu, kas 2008.gadā noslēgts starp RP SIA Rīgas satiksme un izsludinātā konkursa uzvarētāju Škoda Transportation, līdz 2011.gada janvāra beigām Rīga saņems 20 zemās grīdas tramvajus. Līguma kopējā summa par tramvaja iegādi ir 52 miljoni eiro.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma