Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Rīgas Satiksme saņem otro zemās grīdas tramvaju  4

Uzņēmums Rīgas Satiksme saņēmis otro zemās grīdas tramvaju. Tas Rīgā ieradies nedaudz ātrāk, jo bija paredzēts, ka nākamos trīs tramvajus uzņēmums saņems septembrī, tādējādi gaidāms, ka nākamajā mēnesī Rīgā ieradīsies vēl divi jaunie tramvaji, Db.lv norādīja SIA Rīgas satiksme preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš norāda, ka pēc šogad martā saņemtā pirmā zemās grīdas tramvaja trīs tramvajus bija paredzēts saņemt septembrī, no kuriem viens piegādāts nedaudz agrāk. Turpmāk plānots saņemt pa četriem tramvajiem katru mēnesi līdz nākamā gada janvārim, kad visiem 20 jaunajiem zemās grīdas tramvajiem vajadzētu būt piegādātiem, skaidro V. Zaķis.

Saskaņā ar līgumu, kas 2008.gadā noslēgts starp RP SIA Rīgas satiksme un izsludinātā konkursa uzvarētāju Škoda Transportation, līdz 2011.gada janvāra beigām Rīga saņems 20 zemās grīdas tramvajus. Līguma kopējā summa par tramvaja iegādi ir 52 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma