Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Rīgas Satiksme varētu iegūt mikroautobusus  3

Iespējams, ka sākot ar 2012.gadu no Rīgas ielām varētu pazust privātie maršruta taksometri, jo sabiedriskā transporta uzņēmums Rīgas satiksme (RS) varētu pārņemt privātos pasažieru komercpārvadājumus raksta Telegraf.

«Vajag mainīt visu sistēmu. Nākamā gada 31.decembrī beidzas ar pasažieru komercpārvadājumu kompānijām noslēgtie līgumi. Varu pateikt, ka ar 2012.gada 1.janvāri pasažieru pārvadājumu shēma kļūs pavisam citāda,» laikrakstam sola Rīgas domes (RD) Satiksmes departamenta direktora vietnieka satiksmes organizācijas un pasažieru pārvadājumu jautājumos Vitālijs Reinbahs.

Mainīt sistēmu RD spiež arī Eiropas Savienības noteikumi, kas neparedz pilsētās šāda veida sabiedrisko transportu.

Savukārt RD Satiksmes un transporta komitejas vadītājs Vadims Baraņņiks skaidro, ka šobrīd pārvadājumu sistēmas reforma vēl tiek izstrādāta, un to plānots pabeigt 15 līdz 20 dienas pirms Ziemassvētku brīvdienām.

Viņš norāda: «Pastāv vairāki varianti, tostarp ar RS piesaistīšanu. Taču runa nav tikai par to, vai tiks saglabāti maršruta mikroautubusi vai nē. Izmaiņas būs visā pilsētas sabiedriskā transporta sistēmā.»
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma