Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Rīgas Satiksmei papildu dotācija

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja atbalstīja pilsētas nākamā gada budžeta projektu, kurā domes Budžeta komisija Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas Satiksme" plāno dotāciju šā gada līmenī - gandrīz 38 miljonu latu apmērā, paredzot, ka sabiedriskā transporta braukšanas tarifs no 2007. gada 1. janvāra varētu būt 40 santīmu, Db.lv informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Tomēr Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs (TB/LBBK) norādīja, ka reāli tarifs varētu tikt paaugstināts līdz 30 santīmiem, turklāt nevis no 1. janvāra, bet no 1. februāra, tāpēc nepieciešama papildu dotācija 5,235 miljonu latu apmērā.

Komiteja akceptēja papildu dotācijas nepieciešamību "Rīgas satiksmei" un ierosināja Budžeta komisijai izskatīt iespēju daļu no nepieciešamās papildu dotācijas piešķirt, iekļaujot to Rīgas pašvaldības 2006. gada budžeta ārkārtas grozījumos.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma