Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Rīgas satiksmes jaunie tarifi, iespējams, apstiprināti nelikumīgi  2

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) pagājušā gada nogalē vērsusies ar iesniegumu Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā (RAPLM), lūdzot pārbaudīt, vai jaunie Rīgas sabiedriskā transporta tarifi ir apstiprināti likumīgi, liecina asociācijas sniegtā informācija medijiem.

LPIAA rīcībā esot nonākusi informācija, ka jaunie Rīgas sabiedriskā transporta tarifi nav apstiprināti ar Rīgas domes lēmumu, bet gan tos ir apstiprinājusi tikai no Rīgas domes amatpersonām sastāvoša komisija. Tas radot pamatotas šaubas par šo tarifu apstiprināšanas likumību un saistošo spēku.

Tādēļ LPIAA lūdza RAPLM kā pašvaldību darbību uzraugošo ministriju, kuras ministram ir tiesības apturēt nelikumīgu pašvaldības lēmumu darbību, izvērtēt šādas tarifu apstiprināšanas likumību un nelikumīga lēmuma gadījumā apturēt to.

 

 

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma