Rīgas satiksme saskaņā ar Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas lēmumu nodrošinās nakts satiksmi vēl uz trīs mēnešiem – līdz novembra beigām, liecina medijiem izplatītais paziņojums.
   
Jūnija sākumā, kad tika ieviests nakts transports, bija plānots to organizēt līdz augusta beigām. Ņemot vērā to, ka pasažieru skaits, kas izmanto nakts transportu, pakāpeniski pieaug, ir nolemts nakts transportu nodrošināt arī turpmāk – līdz pat novembra beigām, kad atkārtoti tiks skatīts jautājums par nakts transporta tālāko darbību.

2011.gada jūnijā nakts transportu izmantojuši 3595 pasažieri, bet jūlijā – 9132, tādējādi abos mēnešos kopā – 12727.

Populārākais maršruts ir N1 Centrs - Mežciems, abos mēnešos tajā pārvadāti 2049 pasažieri, savukārt vismazāk izmantots ir N9 Centrs - Mežaparks, tajā jūnijā un jūlijā pārvadāti tikai 462 pasažieri.

Kopumā Rīgas satiksme apkalpo 10 nakts maršrutus, kas veidoti tā, lai tiktu apkalpoti Rīgas pilsētas mikrorajoni ar lielāko iedzīvotāju skaitu. Kā galapunkts pilsētas centrā autobusu maršrutiem ir pieturvieta Stacijas laukums/Centrālā stacija, jo attiecīgā pieturvieta ir pietiekami ietilpīga (vienuviet pie apakšzemes gājēju tuneļiem atrodas trīs sabiedriskā transporta  pieturvietas). Tāpat tā vienlaicīgi spēj apkalpot vairākus maršrutus. Turklāt attiecīgā pieturvieta atrodas pašā pilsētas centrā pie centrālās dzelzceļa stacijas un no šīs vietas ir ērti izbraukt uz jebkuru Rīgas rajonu. Pagaidām maršruti paliks nemainīgi, taču tiks turpināts izpētes darbs un nepieciešamības gadījumā tiks veiktas izmaiņas maršrutos.

Visi autobusi no pilsētas centra atiet vienlaicīgi apaļās stundās. Atiešanas laiki no galapunkta ir izvēlēti tā, lai pasažieriem būtu vieglāk orientēties kustības sarakstā. Visu nakts maršrutu autobusi no galapunkta Stacijas laukums/Centrālā stacija atiet vienlaicīgi – plkst. 24:00; 01:00; 02:00; 03:00; 04:00; 05:00. No otra galapunkta uz pilsētas centru plānots, ka autobusi iziet pusapaļās stundās – plkst. 00:30; 01:30; 02:30; 03:30; 04:30, atsevišķiem maršrutiem atiešanas laiks uz pilsētas centru ir arī plkst. 5.30 (Ķengarags – Centrs, Mežaparks – Čiekurkalns – Centrs, Ziepniekkalns – Vienības gatve – Centrs), pārējos maršrutos ap šo laiku darbu uzsāk dienas maršruti.

Brauciena maksa visiem pasažieriem ir Ls 1.00, un biļeti iespējams iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja. Nakts reisi ietilpst komercpārvadājumu grupā, tādēļ tiem netiek piemērota parastā sabiedriskā transporta pārvadājumu maksa, nedz arī kādi braukšanas maksas atvieglojumi, izņemot tās personas, kurām tiesības izmantot sabiedrisko transportu bez maksas ir paredzētas Invaliditātes likumā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra