Dienas Bizness

 • 19 ceturtdiena,
  janvāris

  Andulis, Alnis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8683

  USD: 1.0664

Ražošana

Rīgas Tūrisma attīstības birojs un airBaltic vilinās turku tūristus uz Rīgu  2

Lai palielinātu turku tūristu skaita pieplūdumu Rīgā un veicinātu sadarbību ar Turcijas tūrisma aģentūrām, Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) direktors Gastons Neimanis sadarbībā ar airBaltic un tās partnerkompānijas Airmark pārstāvjiem no 24. līdz 25.novembrim atradīsies darba seminārā Stambulā.

Darba semināru apmeklēs pārstāvji no 24 tūrisma aģentūrām: Acenta Adi, Active Turizm, Delano, Efentur, EltraTur, Etur, Gamatur, Goldenbay, Gullivers Travel, Havas Turizm, Hey Travel Trends, Ida Tur, Incenta, Jules Verne, Koptur, Marmara Babil, Meridian Tur, More Travel, Planet Tur, Section Tur, Setur, Tekster, Trek Turizm un Vip Tur.

Saistītie raksti

Papildus notiks individuālas tikšanās ar ETS Tour, Incenta un Pronto Tours, kas ir lielākie Turcijas izejošā tūrisma tirgus pārstāvji.

airBaltic tiešos lidojumus uz Turcijas pilsētu Stambulu uzsāka 2005.gada 1.martā.

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma