Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8641

  USD: 1.1220

Ražošana

Rīgas Tūrisma attīstības birojs un airBaltic vilinās turku tūristus uz Rīgu  2

Lai palielinātu turku tūristu skaita pieplūdumu Rīgā un veicinātu sadarbību ar Turcijas tūrisma aģentūrām, Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) direktors Gastons Neimanis sadarbībā ar airBaltic un tās partnerkompānijas Airmark pārstāvjiem no 24. līdz 25.novembrim atradīsies darba seminārā Stambulā.

Darba semināru apmeklēs pārstāvji no 24 tūrisma aģentūrām: Acenta Adi, Active Turizm, Delano, Efentur, EltraTur, Etur, Gamatur, Goldenbay, Gullivers Travel, Havas Turizm, Hey Travel Trends, Ida Tur, Incenta, Jules Verne, Koptur, Marmara Babil, Meridian Tur, More Travel, Planet Tur, Section Tur, Setur, Tekster, Trek Turizm un Vip Tur.

Saistītie raksti

Papildus notiks individuālas tikšanās ar ETS Tour, Incenta un Pronto Tours, kas ir lielākie Turcijas izejošā tūrisma tirgus pārstāvji.

airBaltic tiešos lidojumus uz Turcijas pilsētu Stambulu uzsāka 2005.gada 1.martā.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    4

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma