Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Rīgas Universālais termināls saņēmis 980 tūkstošu eiro aizdevumu

Lai nodrošinātu divu noliktavu būvniecību Rīgas Brīvostas teritorijā, SIA Rīgas Universālais termināls no SEB bankas saņēmis aizdevumu 980 tūkstošu eiro apmērā, informēja SEB bankas pārstāvji.

Topošās noliktavu telpas ir plānots izmantot Latvijā ražotu koka skaidu granulu uzglabāšanai. Kopējās projekta izmaksas ir 1,5 miljoni eiro.

«Lai paaugstinātu savu konkurētspēju pasaules tirgū, Latvijai kā nelielai valstij ir jāakcentē prioritārās sfēras. Tranzīta un ar to saistīto pakalpojumu attīstība Latvijai ir viens no tādiem perspektīviem virzieniem. Rīgas Universālā termināla realizētie projekti apliecina, ka uzņēmuma vadība izmanto nozares priekšrocības un, pielietojot skaidru attīstības stratēģiju, paplašina savu pakalpojumu klāstu, tādā veidā diversificējot vienas nozares riskus,» skaidro SEB bankas Kreditēšanas pārvaldes vadītājs Kārlis Danēvičs.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma