Sākumā jāpanāk, lai strādā Latvijas nacionālās aviosabiedrības airBaltic biznesa plāns, tāpēc patlaban kompānijas pircējs pārāk aktīvi netiek meklēts, norāda satiksmes ministrs Aivis Ronis.

LNT raidījumā 900 sekundes sacīja, ka šogad papildus valsts atbalsts nebūs nepieciešams un šobrīd notiek skatīšanās kāds būs nākamais gads.

«Interese no investoriem ir, arī no Apvienotajiem arābu emirātiem. Nopietnas Sarunas nav bijušas. Kādu laiku kompānija būs valsts īpašumā, bet ilgtermiņā ir nepieciešams stratēģiskais partneris,» sacīja A. Ronis.

Db.lv jau vēstīja, ka martā premjers Valdis Dombrovskis kopā ar delegāciju no Latvijas viesojās Katarā, kur notikušas airBaltic pārstāvju sarunas ar potenciālajiem investoriem.

«airBaltic pārstāvjiem bija tikšanās gan ar Etihad, gan Emirates, gan ar Katar Airways. Protams, tas prasa tālākas sarunas... Notiek arī sarunas par iespējamo sadarbību,» iepriekš sacīja premjers Valdis Dombrovskis.

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic 2012. gada maijā ir veikusi 4 473 lidojumus, kas ir par 17% mazāk, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā. Tūrisma eksperti izteikušies, ka airBaltic var zaudēt savu ietekmi.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra