Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Foto: LETA

Ronis: airBaltic pircējs pārāk aktīvi netiek meklēts

Sākumā jāpanāk, lai strādā Latvijas nacionālās aviosabiedrības airBaltic biznesa plāns, tāpēc patlaban kompānijas pircējs pārāk aktīvi netiek meklēts, norāda satiksmes ministrs Aivis Ronis.

LNT raidījumā 900 sekundes sacīja, ka šogad papildus valsts atbalsts nebūs nepieciešams un šobrīd notiek skatīšanās kāds būs nākamais gads.

Saistītie raksti

«Interese no investoriem ir, arī no Apvienotajiem arābu emirātiem. Nopietnas Sarunas nav bijušas. Kādu laiku kompānija būs valsts īpašumā, bet ilgtermiņā ir nepieciešams stratēģiskais partneris,» sacīja A. Ronis.

Db.lv jau vēstīja, ka martā premjers Valdis Dombrovskis kopā ar delegāciju no Latvijas viesojās Katarā, kur notikušas airBaltic pārstāvju sarunas ar potenciālajiem investoriem.

«airBaltic pārstāvjiem bija tikšanās gan ar Etihad, gan Emirates, gan ar Katar Airways. Protams, tas prasa tālākas sarunas... Notiek arī sarunas par iespējamo sadarbību,» iepriekš sacīja premjers Valdis Dombrovskis.

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic 2012. gada maijā ir veikusi 4 473 lidojumus, kas ir par 17% mazāk, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā. Tūrisma eksperti izteikušies, ka airBaltic var zaudēt savu ietekmi.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma