Dienas Bizness

 • 9 piektdiena,
  decembris

  Tabita, Sarmīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8500

  USD: 1.0762

Ražošana

Edmunds Brencis, Dienas Mediji

RVR kopā ar Bombardier, iespējams, ražos vilcienus Gruzijai  10

Rīgas Vagonbūves rūpnīcas (RVR) delegācija ir saskaņojusi pēdējas detaļas, lai Rīgā ražotu vilcienu virsbūves pēc uzņēmuma Bombardier tehnoloģijām. Attiecīgie līguma papildinājumi tiks parakstīti Rīgā š. g. decembra sākumā.

Par to Db.lv informēja RVR preses dienests. RVR kopā ar Bombardier veiksmīgi iekļuvusi Gruzijā izsludinātā vilcienu iepirkuma konkursa otrajā kārtā. Līdzīgi kā Rīgā, VAS Pasažieru vilciens izsludinātajā vilcienu iepirkuma konkursā, arī Tbilisi RVR piedalās konkursā kopā ar Bombardier. Gruzijas viesi esot augsti novērtējuši vilciena tehniskās īpašības, apstiprinot RVR – Bombardier tandēma iekļūšanu konkursa otrajā kārtā. Atšķirībā no Latvijā izsludinātā vilcienu iepirkuma konkursa un Pasažieru vilciena amatpersonām, Gruzijas komisija nekādus papildu nosacījumus RVR – Bombardier tandēmam neesot izvirzījusi. DB jau rakstīja, ka ap Pasažieru vilciena izsludināto konkursu Rīgā nerimst kaislības. Pašlaik šajā konkursā piedalās trīs pretendenti, no kuriem viens ir RVR kopā ar Bombardier, piedāvājot Pasažieru vilcienam nepieciešamos vilcienus ražot Rīgas Vagonbūves rūpnīcā, bet ar Bombardier tehnoloģijām. Taču konkurss Rīgā nemitīgi buksē un tā dalībnieki viens pēc otra iesniedz sūdzības par konkursa netaisnīgu vai pat nelikumīgu norisi.

Saistītie raksti

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma