Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Ryanair Baltijā pārvadājis 8 miljonus pasažieru

Pēdējo astoņu mēnešu laikā Ryanair Baltijā būtiski audzējis pārvadāto pasažieru apjomu Baltijā, 2011. gadā rēķinās ar rekordgadu.

Par to Db.lv informēja Ryanair Marketinga un Tirdzniecības direktore Baltijas valstīs Elīna Hakarainena. Kopš 2004. gada, kad Ryanair uzsāka savu pirmo lidojumu maršrutu Baltijā no Rīgas uz Frankfurti/Hānu, īru zemo cenu lidsabiedrība apkalpojusi Baltijā jau 8 miljonus pasažieru. 2011. gadā Ryanair rēķinās ar rekordlielu pasažieru plūsmu Baltijā- 2,5 miljoniem. Pašlaik Ryanair no Baltijas piedāvā 53 lidojumu galamērķus. Kopš 2005. gada Ryanair lido arī no Kauņas, kas kļuva arī par pirmo Ryanair bāzi Austrumeiropā. Ryanair izvērtējis arī Rīgu kā potenciālu bāzes vietu, taču Kauņa spēja piedāvāt izdevīgākus tarifus. 2010. gadā Ryanair atklāja 10 lidojumu maršrutus no Tallinas, bet no 2011. gada maija sāka lidot no Viļņas.

Saistītie raksti

No Rīgas Ryanair piedāvā 15 lidojumu galamērķus.


 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma