Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Ryanair liek maksāt par reģistrēšanos internetā  18

Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair turpmāk par reģistrēšanos lidojumam internetā prasīs 5 mārciņas (3.93 lati). Šādas izmaiņas aviokompānija skaidro ar reģistrēšanās iespēju likvidēšanu lidostās, raksta The Independent.

(Foto: REUTERS/SCANPIX)(Foto: REUTERS/SCANPIX)Jaunā politika aizs(Foto: REUTERS/SCANPIX)tāj iepriekšējo Ryanair praksi piedāvāt bezmaksas tiešsaistes reģistrēšanos un prasīt 10 mārciņas (7.86 lati) par reģistrēšanos lidostā.

Turpmāk visiem Ryanair pasažieriem, kas ieradīsies lidostā bez iepriekš izdrukātas reģistrēšanās kartes būs jāmaksā 40 mārciņas (31.44 latus) liela maksa par reģistrēšanās kartes saņemšanu.

Savukārt Ryanair jaunie ierobežojumi tiešsaistes biļešu iegādē un reģistrācijā, kas paredz, ka pasažieri nevarēs izdrukāt biļetes uzreiz pēc to iegādes, nozīmē, ka palielināsies to pasažieru skaits, kas lidostā ieradīsies bez reģistrēšanās kartes, tādējādi palielinot iespēju iekasēt 40 mārciņu (31.44 latu) lielo maksu par jaunas kartes izdrukāšanu lidostā.

Ryanair norāda, ka jaunā sistēma neļaus reģistrēties pasažieriem, kas biļetes iegādājas vairāk nekā 15 dienas pirms lidojuma. Savukārt, lai reģistrētos lidojumam internetā, tas jāzidara ne vēlāk kā 4 stundas pirms lidojuma. Tas nozīmē, ka ja šis laiks tiks nokavēts, pasažieri būs spiesti maksāt minēto summu par reģistrēšanos lidostā.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma