Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Ryanair pasažieru skaits pārsniedz miljonu  6

Īrijas zemo cenu aviosabiedrība Ryanair kopš savas darbības sākuma Latvijā maršrutos uz un no Rīgas pārvadājusi vairāk nekā miljonu pasažieru, liecina kompānijas izplatītais paziņojums.

Lidsabiedrības sabiedrisko attiecību vadītājs Baltijas un Skandināvijas valstīs Vilhelms Hamiltons uzskata, ka vairāk nekā miljons pārvadāto pasažieru ir "ārkārtīgi labs rezultāts".

Pēc viņa domām, "tas liecina ne tikai par Latvijas kā par tūrisma galamērķa potenciālu, bet arī uzskatāmi pierāda, ka Latvijas iedzīvotāji ar abām rokām ir nobalsojuši par zemo cenu aviolidojumiem".

Aviokompānijai Ryanair, kas darbību Latvijā sāka 2004.gada 31.oktobrī, pašlaik no Rīgas ir seši maršruti - uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu, Lielbritānijas pilsētām Londonu un Liverpūli, Vācijas pilsētu Frankfurti un Somijas pilsētu Tamperi, kā arī uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu. No 31.oktobra Ryanair sāks arī lidojumus no Rīgas uz Glāzgovu Skotijā, bet no 1.aprīļa - no Rīgas uz Brēmeni.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  1

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma