Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Ryanair pasažieru skaits pārsniedz miljonu  6

Īrijas zemo cenu aviosabiedrība Ryanair kopš savas darbības sākuma Latvijā maršrutos uz un no Rīgas pārvadājusi vairāk nekā miljonu pasažieru, liecina kompānijas izplatītais paziņojums.

Lidsabiedrības sabiedrisko attiecību vadītājs Baltijas un Skandināvijas valstīs Vilhelms Hamiltons uzskata, ka vairāk nekā miljons pārvadāto pasažieru ir "ārkārtīgi labs rezultāts".

Pēc viņa domām, "tas liecina ne tikai par Latvijas kā par tūrisma galamērķa potenciālu, bet arī uzskatāmi pierāda, ka Latvijas iedzīvotāji ar abām rokām ir nobalsojuši par zemo cenu aviolidojumiem".

Aviokompānijai Ryanair, kas darbību Latvijā sāka 2004.gada 31.oktobrī, pašlaik no Rīgas ir seši maršruti - uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu, Lielbritānijas pilsētām Londonu un Liverpūli, Vācijas pilsētu Frankfurti un Somijas pilsētu Tamperi, kā arī uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu. No 31.oktobra Ryanair sāks arī lidojumus no Rīgas uz Glāzgovu Skotijā, bet no 1.aprīļa - no Rīgas uz Brēmeni.

Jaunākās ziņas kategorijā

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris  2

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunu kuģi Elandra Eagle, informē LSCSM. Jaunais tankeris Elandra Eagle ir paredzēts naftas...

Reklāma