Dienas Bizness

 • 25 sestdiena,
  februāris

  Alma, Annemarija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8450

  USD: 1.0609

Ražošana

Foto: AP

Ryanair pilots pasažieriem iesaka lūgt Dievu  20

Lidsabiedrības Ryanair lidmašīna, kurai šorīt Starptautiskajā lidostā Rīga bija jāierodas no Briseles, veikusi ārkārtas nosēšanos, DB apliecināja lidostas pārstāve Sarmīte Bunka-Brilijonka.

Viņa norādīja, ka lidosta saņēmusi informāciju par to, ka minētajai lidmašīnai radušās tehniskas problēmas, bet lidosta veikusi visus priekšdarbus, lai reisu sagaidītu. Lidostas pārstāve nezināja teikt, vai lidmašīnai bijušas tehniskas problēmas jau pirms izlidošanas.

Lidmašīnas pasažiere Karīna portālam apollo.lv pastāstījusi, ka lidmašīna stundu un divdesmit minūtes riņķojusi virs Rīgas. Lidmašīnas apkalpe pasažierus gatavojusi avārijas nosēšanās situācijai. Pilots pasažierus esot lūdzis lūgt Dievu, cilvēki metuši krustus un raudājuši.

Pasažiere stāstīja, ka sākotnēji izskanējusi informācija, ka lidmašīna nosēdīsies jūrā, jo tai ir tehniskas problēmas ar vienu šasiju.

Gaisa kuģis patlaban atrodas lidostā Rīga un tam tiek veikta tehniskā apkope, ko otganizē Ryanair. tiklīdz apstiprināsies, ka gaisa kuģis var lidot, tas uzsāks lidojumus. Tomēr sīkāku informāciju, kad tehniskā apkope varētu tikt pabeigta un kādi defekti tiek novērsti lidosta atklāt nevar.

Saistītie raksti

Reklāma