Ryanair plāno lētos lidojumus uz ASV. "Ekonomiskajā klasē biļetes būs ļoti lētas - ap 10 eiro, taču mūsu biznesa klase būs ļoti dārga," norādījis Ryanair boss Maikls O'Līrijs, ziņo BBC.

<em>Ryanair </em>sola lētos reisus uz ASVemRyanair /emsola lētos reisus uz ASVM. O'Līrijs norādījis, ka taupības nolūkos lidojumu nodrošināšanai uz ASV varētu tikt izveidots jauns uzņēmums, kurš nebūtu tiešā veidā saistīts ar Ryanair.

Ryanair boss arī norāda, ka nākamo 18 mēnešu laikā par ievērojami lētāku cenu varētu tikt iegādātas garo maršrutu lidmašīnas no aviokompānijām, kuras finanšu krīzes ietekmē ir smagi cietušas un daļu savu lidmašīnu neizmanto zemā piepildījuma dēļ. Savukārt vēl pēc aptuveni tikpat ilga laika varētu tikt uzsākti jau pirmie lidojumi.

M. O'Līrijs sola, ka ekonomiskajā klasē lidojumi uz ASV varētu maksāt sākot no 10 eiro, savukārt biznesa klasē cenas varētu būt sākot no 1 000 eiro.

Lidojumus tiek plānots piedāvāt no aptuveni 10 pilsētām Eiropā uz aptuveni tikpat galapunktiem ASV. Eiropā lidojumi uz ASV pašlaik tiek plānoti no Londonas, Dublinas, Frankfurtes, Romas un Milānas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra