Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Saab vēl varētu pārcelt uz Beļģiju

«Es domāju, ka ir pienācis laiks būvēt Eiropas Saab. Trollhättan nemaz nevar visas Saab automašīnas viens pats uzbūvēt».

To The Swedish Wire teicis flāmu parlamentārietis Lode Vereks (Lode Vereeck). L. Vereks uzskata, ka Saab automašīnas varētu ražot Antverpenē, kur General Motors pieņēmis lēmumu par Opel fabrikas slēgšanu. Šo ideju viņš aizstāv pat pēc 27. janvāra darījuma starp GM un Spyker, kas paredz, ka Saab ražošana tiks turpināta Zviedrijā. Viņš uzskata, ka zviedri nespēs saražot visas Saab automašīnas, turklāt flāmiem esot zināšanas un pieredze šajā jomā. Jāpiebilst, ka pēc Opel fabrikas slēgšanas pērnā gada vasarā bez darba palika 2500 beļģu. Beļģu valdība tomēr uzskata, ka sadarbību ar zviedru Saab neplāno, uzskatot, ka tā varētu būt pārāk riskanta.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma