Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Saab vēl varētu pārcelt uz Beļģiju

«Es domāju, ka ir pienācis laiks būvēt Eiropas Saab. Trollhättan nemaz nevar visas Saab automašīnas viens pats uzbūvēt».

To The Swedish Wire teicis flāmu parlamentārietis Lode Vereks (Lode Vereeck). L. Vereks uzskata, ka Saab automašīnas varētu ražot Antverpenē, kur General Motors pieņēmis lēmumu par Opel fabrikas slēgšanu. Šo ideju viņš aizstāv pat pēc 27. janvāra darījuma starp GM un Spyker, kas paredz, ka Saab ražošana tiks turpināta Zviedrijā. Viņš uzskata, ka zviedri nespēs saražot visas Saab automašīnas, turklāt flāmiem esot zināšanas un pieredze šajā jomā. Jāpiebilst, ka pēc Opel fabrikas slēgšanas pērnā gada vasarā bez darba palika 2500 beļģu. Beļģu valdība tomēr uzskata, ka sadarbību ar zviedru Saab neplāno, uzskatot, ka tā varētu būt pārāk riskanta.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma