Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Foto: LETA

Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem valsts piešķirs papildus 2,2 miljonus latu

Valdība šogad piešķirs 2,19 miljonus latu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzēju zaudējumu kompensēšanai.

Zaudējumu kompensēšanai par valsts noteiktajiem braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā pārdalīs 1,9 miljonu latu, savukārt par pasažieru ar invaliditāti pārvadāšanu republikas pilsētās – 296 tūkstoši latu. Šādu Sociālās drošības tīkla stratēģijā pieejamo līdzekļu pārdali atbalstīja trešdien atbalstīja valdība.

Līdz šim Sociālās drošības tīkla stratēģijā paredzētais finansējums bija 8,6 miljoni latu, kas segtu 83% no šajā gadā prognozētajiem pārvadātāju zaudējumiem. «Papildus piešķirtie līdzekļi ļaus kompenasēt pārvadātāju negūtos ieņēmumus, pārvadājot pasažierus, kam pienākas braukšanas maksas atvieglojumi,» pavēstījis satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Saistītie raksti

Zaudējumu atlīdzināšana pārvadātājiem notiek, pamatojoties uz faktiski pārvadāto pasažieru ar braukšanas maksas atvieglojumiem skaitu un konstatējot nesaņemtos ieņēmumus katrā braucienā, teikts Satiksmes ministrijas paziņojumā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma