Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Sāk plānot Ventspils lidostas skrejceļa rekonstrukciju  2

SIA Ventspils lidosta izsludinātajā konkursā par būvprojektu Ventspils lidostas skrejceļa pagarināšanai un ar to saistītās infrastruktūras izbūvei uzvarējusi SIA Projekts 3.

Konkursam pieteikušies trīs pretendenti, uzvarētāja piedāvātā līgumcena ir 103 385 latu, kas ir par aptuveni 2000 latiem zemāka, nekā iepriekš plānots, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija. Db.lv jau rakstīja, ka abās reģionālajās lidostās - Ventspilī un Liepājā - infrastruktūru uzlabot paredzēts par Kohēzijas fonda (KF) līdzekļiem. Liepājas lidostai rezervēts aptuveni 2,1 milj. Ls un Ventspils lidostai - 1,9 milj. Ls. Abas lidostas kā prioritāti noteikušas skrejceļu rekonstrukciju un tehnisko nepilnību novēršanu, lai saglabātu lidostu setifikātus. Gan Liepāja, gan Ventspils cer uz regulārajiem pasažieru lidojumiem, tomēr Ventspilī lidostas attīstība saistās arī ar bāzes izveidošanu valsts funkciju izpildei, iepriekš DB norādīja Ventspils lidostas vadītājs Ints Sēlis.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma