Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Sakarā ar Krievijas amatpersonas vizīti ierobežos satiksmi

Sakarā ar Krievijas Federācijas Valsts kontroles priekšsēdētāja S.V.Stepašina vizīti Latvijas Republikā no 27. līdz 29.novembrim, kā arī ņemot vērā Latvijas Republikas Drošības policijas iesniegumu, ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm, kuras izsniegtas Latvijas Republikas Drošības policijā):

28.novembrī no plkst. 7.30 līdz. plkst. 21.30 Reimersa ielas labajā pusē, posmā no Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības ēkas līdz Kalpaka bulvārim;

28.novembrī no plkst. 7.30 līdz. plkst. 15.00 Pils ielas labajā pusē, posmā no Mazās Miesnieku ielas līdz Pils laukumam;

29.novembrī no plkst. 7.30 līdz plkst. 9.30 Reimersa ielas labajā pusē, posmā no Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības ēkas līdz Kalpaka bulvārim, informēja Rīgas dome.

Atstātos transportlīdzekļus policija pārvietos uz tuvāko iespējamo vietu.

Policija nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās norādītajos laikos, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi saskaņā ar Latvijas Republikas Drošības policijas norādījumiem.

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots nodrošināt autoevakuatorus pēc Rīgas pašvaldības policijas vai Ceļu policijas pieprasījuma.


 

Komentāri

Reklāma