Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  aprīlis

  Jurģis, Juris, Georgs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Sakarā ar motobraukšanas sezonas atklāšanas pasākumu ierobežos satiksmi

Sakarā ar Latvijas Motoklubu asociācijas iesniegumu par motobraukšanas sezonas atklāšanas pasākumu rīkošanu ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā ņemts vērā, ka 26.aprīlī notiks:

– no plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00 motobraucēju pulcēšanās pie veikala Planēta EL Krasta ielā 68b;
– no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00 motobraucēju parādes brauciens pa maršrutu: brauciena sākums pie veikala Planēta EL Krasta ielā 68b, tālāk pa Krasta ielu, 11.Novembra krastmalu, Eksporta ielu, Elizabetes ielu, Pulkveža brieža ielu, Hanzas ielu, Skanstes ielu, J.Dikmaņa ielu līdz Arēnai Rīga;
– no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00 Latvijas Motoklubu asociācijas rīkots  pasākums pie Arēna Rīga.

Policija regulēs un nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajā maršrutā un norādītajā laikā nodrošinās motociklu kolonnas pavadīšanu pa maršrutu, kā arī nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību iepriekš minētajā maršrutā un laikā.

SIA Latkons uzdots 26.aprīlī no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00 nodrošināt luksoforu atslēgšanu un ieslēgšanu atbilstoši Ceļu policijas norādījumiem.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma