Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Sakarā ar pasākumu 11.Novembra krastmalā ierobežos satiksmi

Sakarā ar biedrības Daugavas vanagi Latvijā iesniegumu par pasākuma rīkošanu 11.Novembra krastmalā ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā ņemts vērā, ka 11.novembrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 22.30 11.Novembra krastmalā notiks biedrības Daugavas vanagi Latvijā, Latvijas Kara muzeja un SIA Latvijas Neatkarīgā televīzija rīkots pasākums, informēja Rīgas dome.

Rīkojumā noteikts, ka no 10.novembra plkst. 17.00 līdz 11.novembra plkst. 24.00 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus) 11.Novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Policija 11.novembrī no plkst. 12.00 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot operatīvos un pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus):

11.Novembra krastmalā virzienā no Akmens tilta uz Vanšu tiltu,
bet no plkst. 18.00 līdz plkst. 24.00 slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot operatīvos un pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus) 11.Novembra krastmalā abos virzienos, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Policija nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu norises vietās un laikos.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme 11.novembrī uzdots nodrošināt autoevakuatorus saskaņā ar Rīgas pašvaldības policijas norādījumiem un no plkst. 12.00 līdz plkst. 24.00 slēgt Vecrīgas kontrolpunktu Poļu gātē.


 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu  19

«Šodien ir iespēja iegūt Latvijas tranzīta koridoram papildu 9 milj. tonnu kravu – tās ir kravas, kas pašlaik caur Baltkrieviju un Lietuvu iet uz Kaļiņingradu,» saka Euro Rail Trans valdes loceklis un līdzīpašnieks Ainārs Šlesers...

Reklāma