Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Sakarā ar pasākumu 11.Novembra krastmalā ierobežos satiksmi

Sakarā ar biedrības Daugavas vanagi Latvijā iesniegumu par pasākuma rīkošanu 11.Novembra krastmalā ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā ņemts vērā, ka 11.novembrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 22.30 11.Novembra krastmalā notiks biedrības Daugavas vanagi Latvijā, Latvijas Kara muzeja un SIA Latvijas Neatkarīgā televīzija rīkots pasākums, informēja Rīgas dome.

Rīkojumā noteikts, ka no 10.novembra plkst. 17.00 līdz 11.novembra plkst. 24.00 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus) 11.Novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Policija 11.novembrī no plkst. 12.00 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot operatīvos un pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus):

11.Novembra krastmalā virzienā no Akmens tilta uz Vanšu tiltu,
bet no plkst. 18.00 līdz plkst. 24.00 slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot operatīvos un pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus) 11.Novembra krastmalā abos virzienos, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Policija nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu norises vietās un laikos.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme 11.novembrī uzdots nodrošināt autoevakuatorus saskaņā ar Rīgas pašvaldības policijas norādījumiem un no plkst. 12.00 līdz plkst. 24.00 slēgt Vecrīgas kontrolpunktu Poļu gātē.


 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma