Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Saldū ieguldīs 1,7 miljonus Ls ielu rekonstrukcijā

Saldū par 1,7 milj. Ls plānots rekonstruēt Dārza, Celtnieku un Kuldīgas ielas posmus.

Projekta «Uzņēmējdarbības vides attīstība Saldus pilsētā, rekonstruējot Kuldīgas ielas infrastruktūru» ietvaros paredzēts rekonstruēt ielas posmu no autoceļa A9 Rīga - Liepāja līdz Saldus pilsētas robežai. Tāpat šajā ceļa posmā paredzēts izveidot ietvi ar veloceliņu, uzstādīt aizsargbarjeras gājējiem un labiekārtot teritoriju.

Saistītie raksti

Šo projektu paredzēts īstenot 20 mēnešos - līdz 2014. gada 30. septembrim, un tā kopējās izmaksas ir 592 tūkst Ls, tostarp Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums – 503,6 tūkst. latu, valsts budžeta dotācija - 13,3 tūkst. Ls un pašvaldības līdzfinansējums 75,5 tūkst. Ls apmērā.

Projektu «Uzņēmējdarbības vides un izglītības pakalpojumu pieejamības attīstība Saldus pilsētā, rekonstruējot Dārza un Celtnieku ielu» plānots pabeigt līdz 2014. gada 31. decembrim. Kopējās rekonstrukcijas darbu izmaksas ir 1,12 milj. Ls, no kuriem 733 tūkst. Ls finansēs ERAF, 25,2 tūkst. Ls tiks dotēti no valsts budžeta, bet 363 tūkst. Ls – no pašvaldības budžeta.

Abi projekti tiks īstenoti ERAF aktivitātes «Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai» ietvaros.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma