Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Samazina autobusu reisu skaitu Liepājā

No 1. aprīļa autobusu reisu skaits Liepājas pilsētā samazināsies par 8.5 procentiem. Lēmums saistīts ar finansējuma samazinājumu sabiedriskajam transportam.

"Ņemot vērā, ka valsts un pašvaldības finansējums 2009. gadā pilsētas sabiedriskā transporta dotācijām ir samazinājies, a/s Liepājas autobusu parks ir pārskatījis esošos autobusu kustību sarakstus.
Lēmums par autobusu kustības saraksta izmaiņām pieņemts, lai samazinātu ar pilsētas pasažieru pārvadājumiem saistītos izdevumus. A/s Liepājas autobusu parks sagatavotās izmaiņas paredz arī vairāku autobusu reisu slēgšanu tajos maršrutos, kur ir ļoti mazs pasažieru skaits. Šīs izmaiņas ir izskatītas un apstiprinātas pašvaldības Transporta infrastruktūras komisijas sēdē," informē pašvaldība.

Salīdzinot ar 2008. gadu, pašvaldības finansējums šajā gadā sabiedriskā transporta zaudējumu kompensācijām ir samazinājies par 18 procentiem, bet valsts ir piešķīrusi 50 procentus no pieprasītā finansējuma.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Latvijas lidsabiedrības airBaltic akcionāru sapulcē tika ievēlēta jauna airBaltic padome un Larss Tūsens stājās iepriekšējā airBaltic padomes locekļa Ralfa Dītera Montāga Girmesa vietā. Akcionāru sapulcē tika pārvēlēti trīs līdzšinējie...

Reklāma