Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Samazinās Kuģniecības zaudējumi

Gada pirmajos sešos mēnešos a/s Latvijas kuģniecība neto zaudējumi sasniedza 8,75 miljonus ASV dolāru (apmēram 4,9 miljoni latu), tomēr tie bija trīs reizes mazāki kā atskaites periodā 2010. gadā (25,24 miljoni ASV dolāru), liecina uzņēmuma informācija NASDAQ OMX Riga biržā.
Bruto peļņa salīdzinājumā ar šo periodu pirms gada uzlabojās par 309%, sasniedzot 7,02 miljonus ASV dolāru, un bija pietiekama, lai pilnībā segtu administratīvās izmaksas. Būtiska loma rādītāju uzlabojumos ir faktam, ka koncerna administratīvās izmaksas tika samazinātas par 34%, salīdzinot ar 2010. gada pirmo un otro ceturksni.

Atskaites periodā kuģu reisa ienākumi sasniedz 46,18 miljonus ASV dolāru. 2011. gada pirmā un otrā ceturkšņa laikā koncerns ir noslēdzis deviņus jaunus fraktēšanas līgumus, bet joprojām bija spēkā 11 līgumi, kurus ir noslēgusi iepriekšējā vadība, kas darbojās līdz 2010. gada 17. decembrim.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma