Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Samskip aģitēs par Latvijas tranzīta koridoru

Aicinās izmantot Latvijas ostas Āzijas un Skandināvijas savienošanai

3. ASEM (Āzijas un Eiropas) transporta ministru sanāksmes «Multimodālu transporta savienojumu attīstība Eirāzijā – status quo un ieskats nākotnē» laikā «ieteikšu Ventspili un Rīgu kā nākotnes (tranzīta) mezglus Krievijai, Kazahstānai un Ķīnai un arī kā loģistikas mezglus Skandināvijai un Polijai Ķīnā ražotajām precēm,» norāda Nīderlandē bāzētā uzņēmuma Samskip Van Dieren Multimodal (SVDM) izpilddirektors Henks van Dīrens, kurš šobrīd strādā pie šāda projekta attīstības. Viņš būs viens no Eiropas un Āzijas piegāžu ķēdē iesaistīto uzņēmumu (tostarp loģistikas kompāniju, lielāko kravu pārvadātāju, ražotāju) augsta līmeņa pārstāvjiem, kuri uzstāsies ar savām prezentācijām.

Plašāk lasiet rakstā Samskip aģitēs par Latvijas tranzīta koridoru piektdienas, 24. aprīļa, laikrakstā Dienas Bizness (5. lpp.)!

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma