Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Saņem grantu elektromobilitātes izpētei  1

Latvijas Energoefektivitātes asociācijas (LATEA) biedrs SIA ID Development saņēmis grantu elektromobilitātes pieredzes izpētei Ziemeļvalstīs.

Grantu piešķīrusi Ziemeļvalstu Ministru padome programmā Ziemeļvalstu un Baltijas mobilitāte biznesam un industrijai. Projekta ietvaros uzņēmuma un tā piesaistītie eksperti dosies pieredzes apmaiņas vizītēs uz elektromobilitātes organizācijām Islandē, Dānijā un Norvēģijā.

Saistītie raksti

Norvēģija un Dānija ir vadošās valstis elektromobilitātes nozarē, kuru pieredze, praktiskie un likumdošanas risinājumi ir īpaši būtiski, attīstot Latvijas Nacionālo elektromobilitātes plānu, uzskata uzņēmuma direktors Māris Sproga. Savukārt Islandē plānots detalizētāk iepazīties ar ūdeņraža mobilitātes pieredzi: ūdeņraža automobilis atšķiras no elektromobiļa ar cita veida enerģijas uzkrāšanu un atšķirīgu, ievērojami lielāku uzpildīšanās nobraukumu - ap 400 km.

Jau ziņots, ka LATEA izveidotais Latvijas Elektromobilitātes kompetences centrs aktīvi strādā pie elektromobilitātes nozares apzināšanas un izveides, apvienojot dažādu jomu nozares ekspertus, ar mērķi likt pamatus ilgtspējīgai un perspektīvai e-mobilitātes attīstībai Latvijā. Vienots kompetences centrs ir pamats vienotam un rezultatīvam darbam situācijās, kurās kādas nozares attīstībā iesaistītās institūcijas strādā kampaņveidīgi, atrauti no citām vai pārstāvot tikai vienas jomas vai dažu uzņēmumu intereses.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma