Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

SAS pārvadājis 40 miljonus

SAS Group apgrozījums 2006. gadā sasniedza 4,7 miljardus latu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, biznesa portālu Db.lv informēja aviokompānijas pārstāve Latvijā Māra Bransone.

Savukārt apgrozījums pagājušā gada ceturtajā ceturksnī sasniedza 1,1 miljardu latus - 4,6% pieaugums, salīdzinot ar 2005. gada pēdējo ceturksni. Rezultātos nav iekļauti ieņēmumi no viesnīcu biznesa, par cik šī darbības joma tika pārtraukta.

2006. gadā SAS Group pārvadāja 38,6 miljonus pasažieru, kas ir par 6,3% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt pagājušā gada pēdējā ceturksnī, pasažieru skaits sasniedza 9,6 miljonus - 3,9% pieaugums, salīdzinot ar tādu pašu laika periodu 2005. gadā. Bet šā gada janvārī, pieaugums sasniedza 7,7% - 2,7 miljoni pasažieru.

SAS Group prezidents un izpilddirektors (CEO) Mats Jansons (Mats Jansson), komentējot darbības rezultātus, sacīja: "2006. gada finanšu rezultāti ir laba zīme, bet tie nav pietiekami, lai apmierinātu akcionārus. Patreiz, mēs neredzam ekonomikas vai avio nozares lejupslīdes pazīmes. Tomēr joprojām ir zināmas neskaidrības attiecībā uz iespējamiem attīstības tempiem, tirgus konkurenci un degvielas cenu svārstībām."

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris

LSC Shipmanagement flotei pievienojas līdz šim lielākais tankeris  2

Dienvidkorejā AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunu kuģi Elandra Eagle, informē LSCSM. Jaunais tankeris Elandra Eagle ir paredzēts naftas...

Reklāma