Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

SAS piedāvās tiešos lidojumus uz Āziju

Šā gada 25. martā SAS uzsāks tiešos lidojumus no Stokholmas uz Pekinu četras reizes nedēļā. Pašreiz SAS jau piedāvā lidojumus maršrutā Pekina - Kopenhāgena sešas reizes nedēļā, bet, sākot ar oktobri - katru dienu, Db.lv informēja SAS sabiedrisko attiecību konsultante Māra Bransone.

SAS ir iespēja attīstīt lidojumu tīklu uz Āziju, pateicoties Pekinas izdevīgajam ģeogrāfiskajam izvietojumam, SAS sekmīgajai sadarbībai ar Air China, kā arī plānotajai jaunā un modernā lidostas termināļa izbūvei 2007. gada otrajā pusē.

"Pekinai ir svarīga nozīme Ķīnas ekonomiskajā un industriālajā attīstībā. Un daudzi no mūsu klientiem izvēlas Pekinu par savu pirmo pieturas punktu Ķīnā. Mēs ceram, ka nākotnē tā kļūs par SAS vārtiem uz Ķīnu, neatkarīgi vai lidojums uzsākts Stokholmā, Oslo vai Kopenhāgenā un kāds ir ceļojuma galamērķis Ķīnā," skaidro Lars Lindgrens (Lars Lindgren), Scandinavian Airlines International izpilddirektors (CEO).

Jaunais maršruts tiks piedāvāts, ņemot vērā lielo interesi par lidojumiem uz Taizemi biznesa klientu un tūristu vidū, it īpaši ziemas sezonā no oktobra līdz martam.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma