Aviokompānija SAS Scandinavian Airlines piedāvās jaunus lidojumus no Lietuvas pilsētas Palangas uz Norvēģijas galvaspilsētu Oslo, kas notiks katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu, informē lidsabiedrība.

Jaunos lidojumus plānots nodrošināt ar lidmašīnu B737-600 ar 110 pasažieru sēdvietām, bet to ilgums būs viena stunda un 20 minūtes.

«Jaunie lidojumi vispiemērotākie būs tieši Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, jo Palangas lidosta ir ļoti tuvu,» norāda SAS Scandinavian Airlines reģionālais vadītājs Latvijā un Austrumeiropā Mareks Pedersens.

Tāpat plānots, ka lidojumi nodrošinās savienojumus ar Skandināvijas, Ziemeļeiropas un ASV galamērķiem caur Gardemoenas lidostu Oslo.

Db.lv jau vēstīja, ka SAS Group apgrozījums 2011. gada pirmajos sešos mēnešos sasniedzis 20,45 miljardus zviedru kronu (1,58 miljardus latu), bet pārvadāto pasažieru skaits, salīdzinot ar pērnā gada pirmo pusgadu, palielinājies par 1,5 miljoniem (+12,3%).

Aviokompānijas veiksmīgākais periods līdz šim bijis 2011.gada otrais ceturksnis. Laika posmā no aprīļa līdz jūnijam pasažieru skaits palielinājies par 1,1 miljonu (+17,8%, salīdzinot ar 2010.gadu).
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra