Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Saslimstot pastniecei, Valgunde četras dienas bez pasta

Pastnieces slimības dēļ Valgundē iedzīvotāji četras dienas palikuši bez pasta, bet Latvijas pasts uz situāciju reaģējis tikai pēc žurnālistu iejaukšanās un pirms tam aicinājis iedzīvotājiem pēc pasta atnākt pašiem, vēsta Zemgales Ziņas.

Iedzīvotāji sākumā zvanījuši gan uz vietējo pasta nodaļu, gan centru Jelgavā un lūguši skaidrojumu, kad pasts gaidāms. Atbilde vien bijusi, ka pastniece slima un nav zināms, cik ilgi. Cilvēki tika aicināti pēc avīzēm un vēstulēm uz pastu doties pakaļ paši, raksta portāls zz.lv.

Saistītie raksti

Savukārt kāda Latvijas pasta Zemgales reģiona darbiniece portālam skaidrojusi, ka pastam neesot bijis izejas, jo Valgundē nav bijis iespējams atrast cilvēku, kas uzņemtos pastu izvadāt, jo nevienam neesot vadītāja apliecības. Palīdzība sameklēt aizvietotāju esot lūgta arī pagasta pārvaldei, bet arī pašvaldība nevienu cilvēku nav varējusi atrast. Tiesa gan, pārvaldes vadītāja Maija Lasmane noliedz, ka būtu saņēmusi Latvijas pasta lūgumu pēc palīdzības.

««Latvijas pasts» samazinājis visu, ko vien iespējams, un uz visu Valgundi atstāts viens pastnieks. Tagad, kad pastniece saslimusi, rodas liela problēma. Bet neticu, ka nevar atrast aizvietotāju. Ir tik daudz bijušo pastnieku, kuri noteikti labprāt izlīdzētu,» portālam pauda M. Lasmane.

Problēma atrisināta vien tad, kad ar Latvijas pasta administrāciju sazinājās Zemgales Ziņas. Pastnieces aizvietotājs sameklēts pāris stundu laikā, norāda zz.lv.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma