Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Satiksmes departaments: mūsu sniegtā informācija ir pārprasta  4

"Šodienas laikrakstā Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai paustā informācija par Satiksmes departamenta ierosinājumu noteikt, ka sastrēgumos automašīnā ir jāatrodas vismaz diviem cilvēkiem, ir pārspīlēta un pārprasta," teikts Rīgas domes Satiksmes departamenta izplatītajā paziņojumā medijiem.

"Tuvākajā laikā Rīgā šādi ierobežojumi nav plānoti. Minētais ierosinājums tika minēts tikai kā viens no variantiem, kā šādi jautājumi ir risināti citviet pasaulē.

Tā kā Rīgā automašīnu skaits pieaug ļoti strauji, tad tiek analizēta citu valstu pieredze sastrēgumu mazināšanai. Piemēram, Amerikas Savienotajās valsts ir izmantota administratīva norma, kas nosaka minimālo cilvēku skaitu automašīnā, savukārt Grieķijā ir izmantota norma, kas noteiktās dienās ierobežo iebraukšanu pilsētas centrā pēc pāra vai nepāra numuriem. Tomēr, kā rāda pieredze, ne viss, kas ir ārzemēs, ir uzreiz realizējams Rīgā," teikts Satiksmes departamenta paziņojumā.

 

 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma