Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Satiksmes ministrija atklāj savus airBaltic padomes kandidātus

Satiksmes ministrija airBaltic padomē no savas puses izvirzījusi Niku Bulmani, Gintu Kiršteinu un Uldi Martinsonu.

To DB.lv pastāstīja Satiksmes ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida. Niks Bulmanis savulaik bijis Māras bankas prezidents, tad- Jaunā laika izvirzītais pārstāvis Rīgas Brīvostas valdē. Gints Kiršteins ir Latvijas valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) loceklis un izvirzīts tāpēc, ka LVRTC piedalījās airBaltic pamatkapitāla palielināšanā šogad.

Arī Uldis Martinsons Rīgas domes vēlēšanās startējis no Jaunā laika saraksta un savulaik darbojies arī Lidostas Rīga padomē. Kā DB jau rakstīja pārējos divus airBaltic padomes locekļus jānosauc otram aviokompānijas akcionāram Baltijas aviācijas sistēmām (BAS). Līdz šim nezināmu iemeslu dēļ BAS to neizdarīja šodien, tāpēc jautājums atkārtoti tiks skatīts pēc nedēļas. Otras puses izvirzītos padomes kandidātus pēc juridiskās kārtības neviens no akcionāriem neapstrīd. Par viņiem tiek balsots akcionāru sapulcē.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma