Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8641

  USD: 1.1220

Ražošana

Satiksmes ministrija atklāj savus airBaltic padomes kandidātus

Satiksmes ministrija airBaltic padomē no savas puses izvirzījusi Niku Bulmani, Gintu Kiršteinu un Uldi Martinsonu.

To DB.lv pastāstīja Satiksmes ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida. Niks Bulmanis savulaik bijis Māras bankas prezidents, tad- Jaunā laika izvirzītais pārstāvis Rīgas Brīvostas valdē. Gints Kiršteins ir Latvijas valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) loceklis un izvirzīts tāpēc, ka LVRTC piedalījās airBaltic pamatkapitāla palielināšanā šogad.

Saistītie raksti

Arī Uldis Martinsons Rīgas domes vēlēšanās startējis no Jaunā laika saraksta un savulaik darbojies arī Lidostas Rīga padomē. Kā DB jau rakstīja pārējos divus airBaltic padomes locekļus jānosauc otram aviokompānijas akcionāram Baltijas aviācijas sistēmām (BAS). Līdz šim nezināmu iemeslu dēļ BAS to neizdarīja šodien, tāpēc jautājums atkārtoti tiks skatīts pēc nedēļas. Otras puses izvirzītos padomes kandidātus pēc juridiskās kārtības neviens no akcionāriem neapstrīd. Par viņiem tiek balsots akcionāru sapulcē.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    2

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma