Satiksmes ministrija parakstījusi vienošanos par Starptautiskās kravu loģistikas un ostu informācijas sistēmas (SKLOIS) projekta realizāciju.

Vienošanos ministrija noslēgusi ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) un tā paredz, ka projekts tiks īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas Infrastruktūra un pakalpojumi apakšaktivitātes Informācijas sistēmu un elektronisko pakalpojumu attīstība ietvaros.

Satiksmes ministrijas iesniegtā projekta realizācijas termiņš ir 36 mēneši un kopējās attiecināmās izmaksas veido 1,86 miljoni latu.

SKLOIS uzdevums būs veicināt elektroniskās informācijas un elektroniskās dokumentu apmaiņas procesu kravu transportēšanā, kā arī mazināt administratīvos šķēršļus. Projekta mērķis ir veicināt transporta pakalpojumu operativitāti, kvalitāti un izmaksu samazināšanu, un kalpot par pamatu moderna loģistikas pakalpojumu tirgus attīstībai Latvijā, nodrošinot kravu transportēšanas procesā iesaistītās informācijas un dokumentācijas apriti elektroniskā veidā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra