Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Šaubās par jaunu vilcienu piegādes termiņiem

Nākamais gads nešķiet reāls, ja vien piegādātājs nav zināms

Tādu viedokli pauž DB aptaujātie nozares eksperti. Satiksmes ministrs Anrijs Matīss iepriekš solījis, ka vismaz viens jauns vilciens VAS Pasažieru vilciens (PV) rīcībā 2016. gadā būs.

Saistītie raksti

«Nu jau vairs nav,» tā par iespēju, ka jau nākamgad PV varētu būt jauni elektrovilcieni, saka transporta jomas eksperts Tālis Linkaits. Tas viņam nešķiet reāli pat gadījumā, ja tiktu iegādāti arī DB piesauktie Siemens vilcieni Lastočka, kas bija domāti Soču olimpiādei un kurus turpina ražot Krievijā. Proti, neskatoties uz iespējami pievilcīgo cenu, tāpat būtu jārīko iepirkuma procedūra, jāpiesaista finansējums, jāpiemēro Latvijas prasībām. Uzstādījums, ka PV kaut kas ātri par savu naudu jānopērk, lai tikai būtu, ko vēlētājiem parādīt, viņaprāt, ir strupceļš. Tā varot iegādāties tikai otrās šķiras braucamo, ko pēc pāris gadiem nāktos nolikt pie sētas.

Plašāk lasiet rakstā Šaubās par jaunu vilcienu piegādes termiņiem trešdienas, 22. jūlija, laikrakstā Dienas Bizness (4.-5. lpp.)!

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma