Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8555

  USD: 1.0533

Ražošana

Saulkrastu apvedceļš beidzot ir pabeigts  8

Šodien (27. septembrī) tiks atklāts ilgi gaidītais projekts, Via Baltica ietvaros būvētais Saulkrastu apvedceļš, raksta laikrakst Dienas bizness.

Posms no Lilastes līdz Dūčiem izbūvēts 20,2 kilometrus garš autoceļš ar 11,5 metru platu asfaltbetona segu. Apvedceļa izbūvē izmantoti valsts budžeta un Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzekļi 79,4 miljonu LVL apjomā.

Veidojot šo apvedceļu, uzbūvētas 17 jauna būves: divi gājēju tuneļi, divi dzelzceļa pārvadi, septiņi satiksmes pārvadi un seši upes šķērsojošie tilti.

Projekts ildzis gandrīz 17 gadus, jo, kā raksta laikraksts Dienas bizness, tad jau pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā tika apsvērts risinājums par šī ceļa būvniecību.

Lai gan šim ceļam ir trīs gadu garantija, skaidrs ir tas, ka šis ceļš ļaus Saulkrastu iedzīvotājiem atviegloti nopūsties un uz visiem laikiem aizmirst, kādas izskatās fūres.

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma