Dienas Bizness

 • 20 pirmdiena,
  februāris

  Vitauts, Smuidra, Smuidris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8572

  USD: 1.0650

Ražošana

Scandlines paplašina prāmju satiksmi no Latvijas

Lai apmierinātu augošo satiksmes pieprasījumu uz Baltijas valstīm, sākot ar 3. novembri, maršrutā Trāveminde - Liepāja līdztekus kravas - pasažieru prāmim M/K Ask kursēs arī prāmis M/K Urd. Tādējādi kravu pārvadātājiem šajā maršrutā Scandlines turpmāk nodrošinās izbraukšanu trīs reizes nedēļā.

No Trāvemindes M/K Ask izbrauks otrdienās un piektdienās, bet M/K Urd - ceturtdienās. No Liepājas M/K Ask uzsāks ceļu ceturtdienās un svētdienās, M/K Urd - sestdienās. Kopumā tas palielinās izbraukšanas biežumu maršrutos starp Trāvemindi un Latvijas ostām Ventspili/Liepāju līdz piecām izbraukšanas reizēm nedēļā.

2010./2011. gadā ir ievērojami pieaugusi kravu transportēšana uz Baltijas valstīm, informē Scandlines. Lai apmierinātu pieprasījumu, kuģniecības uzņēmums iznomāja M/K Scottish Viking un M/V Watling Street, un līdz ar to divi jauni prāmji kursē maršrutos Nīneshamna – Ventspils un Trāveminde – Liepāja – Ventspils. M/K Urd iesaistīšana maršrutā Trāveminde – Liepāja ir nākošais solis Scandlines intensīvās stratēģijas īstenošanā kravu pārvadājumu jomā.

«2011. gadā, salīdzinot ar iepriekšējā gada šo pašu periodu, Scandlines pārvadājumi Baltijas jūras satiksmē ir pieauguši tieši par 35%. Iesaistot M/K Urd, mēs varēsim vēl veiksmīgāk apmierināt tirgus pieprasījumu un piedāvāt saviem klientiem vēl elastīgākus loģistikas pakalpojumu risinājumus,» cer kompānijas Scandlines izpilddirektors Sorens Polsgārds Jensens (Søren Poulsgaard Jensen).

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma