Dienas Bizness

 • 6 otrdiena,
  decembris

  Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8417

  USD: 1.0702

Ražošana

Sēnītes piedāvājumu atvēršanu atliek piekto reizi  2

Pretendentu finanšu piedāvājumu atvēršana konkursā par Rīga – Sēnīte ātrgaitas ceļa posma projekta īstenošanu atlikta līdz 30. septembrim, informē Satiksmes ministrija. Šī ir jau piektā reize, kad tiek atlikta piedāvājumu atvēršana.

Sākotnēji bija paredzēts finanšu piedāvājumus atvērt 2008. gada beigās, bet uzvarētāju noteikt - 2009. gada pirmajā pusē.

Izmaiņas iesniegumu pieņemšanas datumā (iepriekš plānots šā gada 25. janvārī) tika veiktas pēc potenciālo pretendentu un finansētāju lūguma, lai šajos sarežģītajos ekonomikas apstākļos nodrošinātu pietiekami daudz laika visu nepieciešamo procedūru veikšanai un kvalitatīvu piedāvājumu sagatavošanai, atbilstoši pieņemtajai praksei šāda veida iepirkumos.

Līdz 2010. gada aprīlim SM Iepirkuma komisija veiks iepirkuma dokumentu saskaņošanu ar potenciālajiem investoriem, kas nodrošinās pretendentiem pietiekami ilgu laiku piedāvājumu sagatavošanai un iesniegšanai noteiktajā termiņā.

Piedāvājumu izvērtēšana, iepirkuma rezultātu paziņošana un līguma parakstīšana iecerēta nākamā gada pirmajā pusē.

Rīga – Sēnīte projektu plānots īstenot pēc PPP principa, kurā investors sākumā iegulda savu naudu, bet valsts nākamos 20 gadus veic pieejamības maksājumus gan atmaksājot ieguldīto naudu, gan maksājot par ceļa uzturēšanu 20 gadu garumā. Konkursam pirmajā kārtā bija pieteikušās piecas apvienības, taču uz nākamo kārtu aicināti četri pretendenti.

Jaunākās ziņas kategorijā

BAA Training sadarbībā ar SmartLynx Airlines atklāj jaunu Pilotu mācību programmu

BAA Training sadarbībā ar SmartLynx Airlines atklāj jaunu Pilotu mācību programmu

Eiropas standarta aviācijas mācību centrs BAA Training ir uzsācis partnerību ar aviokompāniju SmartLynx Airlines, lai ieviestu jaunu Pilotu kadetu programmu, informē centra pārstāvji. Piecu gadu līgums paredz, ka aviokompānija nodrošinās...

Reklāma