Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

SIA LDz Cargo pārvadās arī pasažierus

Valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš meitasuzņēmums un kravu pārvadātājs SIA LDz Cargo iecerējis pievērsties arī starptautiskajiem pasažieru pārvadājumiem

LDz Cargo 2009.gada 26.februārī LR Valsts dzelzceļa tehniskajā inspekcijā jau saņēmis Dzelzceļa pārvadājumu Drošības sertifikāta B daļu, kas piešķir tiesības SIA LDz Cargo veikt gan kravu pārvadājumus un sākot ar 2009.gada 27.februāri arī starptautiskos pasažieru pārvadājumus.

SIA LDz Cargo partneri starptautisko pasažieru pārvadājumu organizēšanā ir
SIA L–Ekspresis, kas nodrošina pasažieru vagonus, vilcienu pavadoņus, veic biļešu pārdošanu Rīgas centrālajā pasažieru stacijā , a/s Pasažieru vilciens, kas veic biļešu pārdošanu savās kasēs citās lielākajās dzelzceļa stacijās un valsts a/s Latvijas dzelzceļš, kurš pārvadātājam iznomā vilces līdzekļus.

Starptautiskie pasažieru pārvadājumi no Latvijas tiek veikti maršrutos Rīga- Maskava- Rīga un Rīga –Sanktpēterburga-Rīga.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma