Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

SIA LDz Cargo pārvadās arī pasažierus

Valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš meitasuzņēmums un kravu pārvadātājs SIA LDz Cargo iecerējis pievērsties arī starptautiskajiem pasažieru pārvadājumiem

LDz Cargo 2009.gada 26.februārī LR Valsts dzelzceļa tehniskajā inspekcijā jau saņēmis Dzelzceļa pārvadājumu Drošības sertifikāta B daļu, kas piešķir tiesības SIA LDz Cargo veikt gan kravu pārvadājumus un sākot ar 2009.gada 27.februāri arī starptautiskos pasažieru pārvadājumus.

SIA LDz Cargo partneri starptautisko pasažieru pārvadājumu organizēšanā ir
SIA L–Ekspresis, kas nodrošina pasažieru vagonus, vilcienu pavadoņus, veic biļešu pārdošanu Rīgas centrālajā pasažieru stacijā , a/s Pasažieru vilciens, kas veic biļešu pārdošanu savās kasēs citās lielākajās dzelzceļa stacijās un valsts a/s Latvijas dzelzceļš, kurš pārvadātājam iznomā vilces līdzekļus.

Starptautiskie pasažieru pārvadājumi no Latvijas tiek veikti maršrutos Rīga- Maskava- Rīga un Rīga –Sanktpēterburga-Rīga.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma