Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

SIA Riga container terminal palielina pamatkapitālu no diviem līdz 220 tūkstošiem latu

Uzņēmums SIA Riga container terminal palielinājis pamatkapitālu no diviem līdz 220 tūkst. Ls. Šāds solis saistīts ar uzņēmuma nākotnes attīstības plāniem.

«SIA Riga container terminal pamatkapitāls tika palielināts, lai uzlabotu konteinerkravu apkalpošanas risinājumu nodrošinājumu starp Eiropas valstīm, Krieviju un Vidusāzijas reģionu. Pamatkapitāla palielinājuma rezultātā uzņēmums ir paplašinājis tehnikas klāstu, iegādājoties jaunu ostas vilcēju un konteineru iekrāvēju,» norāda valdes priekšsēdētājs Raivis Veckāgans.

SIA Riga container terminal ir SIA Rīgas Tirdzniecības osta (RTO) uzņēmums. RTO ietilpst četras uzņēmējdarbības vienības. Tās sniedz dažādus pakalpojumus, kas ietver termināļu darbību, dzelzceļa kravu pārvadājumus un ekspedēšanu, infrastruktūras un inženierkomunikāciju vadību Rīgas ostas teritorijā.

Pagājušajā gadā RTO uzņēmumu kopējais apkalpoto kravu apjoms sasniedzis 22,6 milj. tonnu.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma