Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Siguldā dekorēšanas dēļ iespējami satiksmes traucējumi

Siguldas novada Nekustamā īpašuma pārvaldes darbinieki informē, ka no 22.novembra tiks uzsākta pilsētas dekorēšana Ziemassvētkiem. Līdz ar to pilsētas centrā – Pils un Paegles ielā tiks traucēta satiksme.

''Ziemassvētku rotājumi regulāri tiek nopostīti, tādēļ aicinām iedzīvotājus informēt Pašvaldības policiju pa tālruni 26160288, kopīgiem spēkiem cenšoties saudzēt krāšņo svētku rotu," aicina Nekustamo īpašumu pārvalde.

Šogad, papildus jau ierastajiem svētku rotājumiem – krāšņajai Pils ielas virtenei un laternu rotājumiem, tiks izgaismoti Spieķu parka centrālie lietussargi, bet afišu stabi tērpsies jaunās cepurēs. Svētku egles atradīsies laukumā pie pilsētas kultūras nama un pie Jaunās pils. Īpaši krāšņa solās būt egle Svētku laukumā, kuru uz speciālas konstrukcijas veidos no 150 mazām eglītēm.

Svinīgā pilsētas Ziemassvētku egles iedegšana notiks 2.decembrī pie pilsētas kultūras nama.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma