Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Siguldā dekorēšanas dēļ iespējami satiksmes traucējumi

Siguldas novada Nekustamā īpašuma pārvaldes darbinieki informē, ka no 22.novembra tiks uzsākta pilsētas dekorēšana Ziemassvētkiem. Līdz ar to pilsētas centrā – Pils un Paegles ielā tiks traucēta satiksme.

''Ziemassvētku rotājumi regulāri tiek nopostīti, tādēļ aicinām iedzīvotājus informēt Pašvaldības policiju pa tālruni 26160288, kopīgiem spēkiem cenšoties saudzēt krāšņo svētku rotu," aicina Nekustamo īpašumu pārvalde.

Šogad, papildus jau ierastajiem svētku rotājumiem – krāšņajai Pils ielas virtenei un laternu rotājumiem, tiks izgaismoti Spieķu parka centrālie lietussargi, bet afišu stabi tērpsies jaunās cepurēs. Svētku egles atradīsies laukumā pie pilsētas kultūras nama un pie Jaunās pils. Īpaši krāšņa solās būt egle Svētku laukumā, kuru uz speciālas konstrukcijas veidos no 150 mazām eglītēm.

Svinīgā pilsētas Ziemassvētku egles iedegšana notiks 2.decembrī pie pilsētas kultūras nama.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Turpinot vietējās nozīmes maršrutu autobusu tarifu vienādošanu, no 2017. gada 1. maija SIA Galss Buss apkalpotajos maršrutos, kas savieno Rīgu ar Sauriešiem, Cekuli, Jauncekuli, Upeslejām, Ropažiem, Kākciemu un Salaspili, braukšanas maksa...

Reklāma