Dienas Bizness

 • 7 trešdiena,
  decembris

  Antonija, Anta, Dzirkstīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8421

  USD: 1.0734

Ražošana

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Šīs nedēļas degvielas cenu kritums var būt īslaicīgs  4

Brīdina par tuvojošos vētru sezonu, kas degvielas cenas tuvākā laikā var atkal pacelt.

Noreaģējot uz degvielas iepirkuma cenu svārstībām, Latvijas degvielas tirgotāji samazinājuši degvielas mazumtirdzniecības cenu par aptuveni santīmu. Visu jūlija mēnesi degvielas cena turējusies diezgan stabila, tomēr Latvija Statoil norāda uz tuvojošos vētru sezonu, kas šogad pasaulē varētu būt arī spēcīgāka nekā citkārt. Vētras ietekmē naftas ieguvi un līdz ar to degvielas cenu tirgos, stāstīja Latvija Statoil komunikācijas konsultante Margrieta Akmens. Pašlaik Statoil mājaslapā redzamā degvielas cena 95. benzīnam ir 0,767 Ls/l, bet 98. benzīnam- 0,797 Ls/l, dīzelis maksā 0,747 Ls/l, kas rāda, ka pēdējās nedēļas laikā degvielas cena kritusies par aptuveni santīmu.

Saistītie raksti

 

«Jau kopš 2. augusta esam samazinājuši degvielas cenas, jo uz brīdi nokritās degvielas iepirkuma cenas. Līdz ar to Neste degvielas uzpildes stacijās 95 un 98 markas benzīns ir kļuvis par pussantīmu lētāks un tagad maksā attiecīgi 0,767 un 0,797 Ls/ litrā, kamēr dīzeļdegviela- 0,747 Ls/litrā,» DB.lv sacīja Neste Latvija Sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Pērkone. Viņa degvielas nākotnes cenas atturējās prognozēt.

Jaunākās ziņas kategorijā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā  9

Aviokompānija nākamgad varētu izvietot Latvijā Boeing 737-800, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness. «Mēs plānojam nākamajā gadā izveidot apkalpes bāzi Rīgā, bet patlaban mums nav nekādas papildu informācijas par...

Reklāma