Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Šīs nedēļas degvielas cenu kritums var būt īslaicīgs  4

Brīdina par tuvojošos vētru sezonu, kas degvielas cenas tuvākā laikā var atkal pacelt.

Noreaģējot uz degvielas iepirkuma cenu svārstībām, Latvijas degvielas tirgotāji samazinājuši degvielas mazumtirdzniecības cenu par aptuveni santīmu. Visu jūlija mēnesi degvielas cena turējusies diezgan stabila, tomēr Latvija Statoil norāda uz tuvojošos vētru sezonu, kas šogad pasaulē varētu būt arī spēcīgāka nekā citkārt. Vētras ietekmē naftas ieguvi un līdz ar to degvielas cenu tirgos, stāstīja Latvija Statoil komunikācijas konsultante Margrieta Akmens. Pašlaik Statoil mājaslapā redzamā degvielas cena 95. benzīnam ir 0,767 Ls/l, bet 98. benzīnam- 0,797 Ls/l, dīzelis maksā 0,747 Ls/l, kas rāda, ka pēdējās nedēļas laikā degvielas cena kritusies par aptuveni santīmu.

 

«Jau kopš 2. augusta esam samazinājuši degvielas cenas, jo uz brīdi nokritās degvielas iepirkuma cenas. Līdz ar to Neste degvielas uzpildes stacijās 95 un 98 markas benzīns ir kļuvis par pussantīmu lētāks un tagad maksā attiecīgi 0,767 un 0,797 Ls/ litrā, kamēr dīzeļdegviela- 0,747 Ls/litrā,» DB.lv sacīja Neste Latvija Sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Pērkone. Viņa degvielas nākotnes cenas atturējās prognozēt.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma