Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Skolēnu pārvadāšanai pašvaldības saņems 79 Mercedes-Benz autobusus  4

SIA Domenikss skolēnu pārvadāšanai 27 pašvaldības nodrošinās ar 37 autobusiem ar 19 sēdvietām un vēl 35 pašvaldības ar 42 autobusiem ar 40 sēdvietām.

To paredz parakstīto līgumu apmaiņa starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA) un SIA Domenikss par Latvijas – Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā projekta īstenošanu. Pirms svinīgās parakstīto līgumu apmaiņas VRAA direktors Māris Krastiņš izteca cerību, ka vairs neradīsies nekādi birokrātiski šķēršļi, lai jau šogad un, iespējams pat rudenī, pašvaldības saņemtu tik ilgi gaidītos autobusus skolēnu pārvadāšanai, norādīts VRAA informācijā. Atbilstoši iepirkuma rezultātiem SIA Domenikss pirmajā iepirkuma daļā 27 pašvaldības nodrošinās ar 37 Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI autobusiem, kuros ir 19 pasažieru sēdvietas un viena autobusa cena ir Ls 34 223,08 Ls (t.sk.PVN). Savukārt trešajā iepirkuma daļā 35 pašvaldībām SIA Domenikss piegādās 42 Mercedes-Benz Intouro autobusus, kuros ir 40 sēdvietas un viena autobusa cena ir Ls 136 779,73 (t.sk.PVN) Ls.

«Mūsu izredzes uzvarēt nodrošināja mūsu izcilais produkts – Mercedes-Benz izcilā kvalitāte, drošība visaugstākajā līmenī, ievērojams kalpošanas ilgums, kā arī zemas ekspluatācijas izmaksas. Mēs turpināsim rūpīgi un cītīgi strādāt, lai novadu pašvaldības autobusus varētu saņemt pēc iespējas drīzākā laikā,» uzsvērusi SIA Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

Db jau vairākkārt rakstīja, ka par skolēnu autobusa konkursa peripetijām, kurās tika ierauts pat premjers V. Dombrovskis.

Topšais mašīnbūvētājs a/s AMO Plant aicināja apturēt izsludināto skolēnu autobusu iegādes konkursu un veikt izmaiņas autobusu  tehniskajās prasībās. Vairāki citi potenciālie autobusu konkursa dalībnieki jau pirms konkursa oficiālo rezultātu paziņošanas prognozēja Mercedess autobusu  triumfu.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma