Dienas Bizness

 • 9 piektdiena,
  decembris

  Tabita, Sarmīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Šlesers: Kristovskis nespēs objektīvi vadīt Satiksmes ministriju  8

Ainārs Šlesers pārmet Pilsoniskās Savienības virzītajam Satiksmes ministram Ģirtam Valdim Kristovskim draudzību ar Ventspils ekonomisko grupējumu.

«Pilsoniskā Savienība ir nominējusi Satiksmes ministra amatam Kristovski, bet visa viņa profesionalitāte balstās uz draudzību ar Berķi (Olafs Berķis) un Stepanovu (Oļegu Stepanovu). Tas nozīmē, ka Satiksmes ministrija tiks ievilkta konfliktā starp Aivaru Lembergu un citiem Ventspils uzņēmējiem, kas, savukārt, nav ieinteresēti, lai Latvijas Dzelzceļš strādātu ar peļņu, toties ir ieinteresēti, piepildīt savus ofšora kontus. Es esmu spējīgs nodrošināt veiksmīgu politiku, nestāvot nevienā no šīm pusēm,» LNT intervijā 900 sekundes uzsvēra pašreizējais demisionējušā Ministru kabineta Satiksmes ministrs Ainars Šlesers.
Taču kā Db.lv jau rakstīja, Šlesers pats nemaz vairs nekārojot, ieņemt Satiksmes ministra posteni jaunajā valdībā. Minētajā intervijā Šlesers jau runāja pilnībā no Rīgas mēra pozīcijām, norādot, kā spiedīs opozīcijā esošo Jauno laiku strādāt, nevis tikai citus kritizēt.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma