Dienas Bizness

 • 8 ceturtdiena,
  decembris

  Gunārs, Vladimirs, Gunis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8510

  USD: 1.0730

Ražošana

Šlesers rosina apvienot Rīgas satiksmi un Pasažieru vilcienu  22

SIA Rīgas satiksme un AS Pasažieru vilciens apvienošana ļautu veiksmīgāk risināt satiksmes problēmas Rīgā, uzskata jaunievēlētais Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers.

Intervijā Latvijas radio A.Šlesers norādīja, ka rīta stundās, kad ielās un uz tiltiem ir daudz sastrēgumu, būtu izdevīgi izmantot vilcienu pasažieru pārvadāšanai. Savukārt pa dienu vairāk brauktu autobusi. Izveidojot vienotu transporta sistēmu, tiktu ieviesta arī vienota biļete.

Ainārs Šlesers (Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Ainārs Šlesers (Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Vēl A.Šlesers uzsvēra, ka pilsētas attīstības plāns būs jāmaina atbilstoši investoru interesēm, un, ja vajadzīgs, kādā pilsētas daļā zonējums jāmaina no dzīvojamās apbūves uz industriālo zonu. A.Šlesers atkārtoja daudzkārt izskanējušo ideju par Rīgas Brīvostas attīstību un norādīja, ka jāpārbūvē Rīgas Centrāltirgus.

Jaunākās ziņas kategorijā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā  10

Aviokompānija nākamgad varētu izvietot Latvijā Boeing 737-800, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness. «Mēs plānojam nākamajā gadā izveidot apkalpes bāzi Rīgā, bet patlaban mums nav nekādas papildu informācijas par...

Reklāma