Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Šlesers rosina apvienot Rīgas satiksmi un Pasažieru vilcienu  22

SIA Rīgas satiksme un AS Pasažieru vilciens apvienošana ļautu veiksmīgāk risināt satiksmes problēmas Rīgā, uzskata jaunievēlētais Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers.

Intervijā Latvijas radio A.Šlesers norādīja, ka rīta stundās, kad ielās un uz tiltiem ir daudz sastrēgumu, būtu izdevīgi izmantot vilcienu pasažieru pārvadāšanai. Savukārt pa dienu vairāk brauktu autobusi. Izveidojot vienotu transporta sistēmu, tiktu ieviesta arī vienota biļete.

Ainārs Šlesers (Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Ainārs Šlesers (Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Vēl A.Šlesers uzsvēra, ka pilsētas attīstības plāns būs jāmaina atbilstoši investoru interesēm, un, ja vajadzīgs, kādā pilsētas daļā zonējums jāmaina no dzīvojamās apbūves uz industriālo zonu. A.Šlesers atkārtoja daudzkārt izskanējušo ideju par Rīgas Brīvostas attīstību un norādīja, ka jāpārbūvē Rīgas Centrāltirgus.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma